czwartek, 6 marca 2014

Pielęgnacja dłoni...i całego ciała


Jak sprawić przyjemność naszym dłoniom ? a przede wszystkim naszemu ciału? :-)
Krem do rąk z AVONU stał się moim wielkim wybawcą dla moich spierzchniętych dłoni . Zima to czas kiedy potrzebujemy szczególnej pielęgnacji. Krem ten zamówiłam z czystej ciekawości. Pierwsze co zwróciło moją uwagę to jego fenomenalny ZAPACH !
Rozprowadza się na dłoniach niczym masełko , szybko się wchłania, świetnie nawilża, nie pozostawia tłustej powłoki na dłoniach - sama PRZYJEMNOŚĆ !Natomiast jeżeli chodzi o kremy do rąk, które możemy dostać stacjonarnie, moim ulubieńcem jest krem z EVELINE. Fantastyczny, świeży zapach, wchłania się niesamowicie szybko i regeneruje naskórek ! 
Miałam styczność z różnymi kremami, większość albo posiada drażniący, intensywny zapach, albo nie radzi sobie z odpowiednim nawilżeniem.. Te dwa powyższe to zdecydowanie moi ulubieńcy :-)

Natomiast jeżeli chodzi o nasze ciało , to zimą stawiałam raczej na masło do ciała niż balsamy. Również wymienię dwa masła do ciała, które idealnie spełniły rolę nawilżenia, uczucia świeżości a przede wszystkim miały ZABÓJCZY ! NADZWYCZAJNY ZAPACH !

Pierwsze masło jest dostępne w Douglasie, ja zakupiłam wersję Mango i Papaji za 29 zł za 200 ml.

Drugi , puszysty souflet do ciała zakupiłam w sklepie Organique o zapachu Melona z Arbuzem - 

Och FANTAZJA !

Zapłaciłam 37 zł za 200ml. 

Kosmetyki ze sklepu Organique są rewelacyjne, w 100 % naturalne.

1 komentarz:

  1. Mam do rąk z avonu ten co ty:) jest boski!

    Masło melon z arbuzem też coś dla mnie :) lubię takie połączenie

    OdpowiedzUsuń