środa, 28 maja 2014

ARGAN OIL - olejek do włosów oparty na silikonach...BIOELIXIRE - Argan Oil -Moje włosy uwielbiają silikony , do tej pory najczęściej stosowałam JEDWAB z JOANNY, lecz jak to JA :) z ciekawości chciałam wypróbować czegoś innego. W Biedronce jak i w Rossmanie akurat była promocja na olejek z BIOELIXIRE , choć w Biedronce był tańszy 3,99 - za 30 ml.

Włosy wysokoporowate uwielbiają silikony, bez nich ani rusz :/ puszą się, końce są niesforne.

A ! pragnę przypomnieć , że jedwab czy olejek IDEALNIE służy do
 ZABEZPIECZENIA KOŃCÓWEK PRZED ROZDWOJENIEM.
Domyślam się, że są osoby, które uznają TYLKO naturalną pielęgnację - ale ja po prostu wyznaję zasadę aby "słuchać swoich włosów" :) więc jeżeli domagają się całonocnego olejowania to zapewniam im taką formę pielęgnacji.

Olejek ARGAN OIL to FANTASTYCZNY PRODUKT !
 • pachnie nieziemsko - jak olejek do ciasta i utrzymuje się na włosach, przez co zdarza się myśleć moim znajomym , że to moje perfumy tak pięknie pachną :)
 • nie przetłuszcza włosów ! czyli nie jest to "czysty" olejek - i bardzo dobrze- a oparty w silikony produkt, który ma za zadanie ujarzmienie niesfornych włosów i chronienie ich przed szkodliwymi skutkami zewnętrznymi.
 • wystarczy niewielka ilość aby włoski przywołał do porządku
 • ujarzmia włosy
 • jedynym minusem jest opakowanie , które nie zawiera pompki jak np. olejek z Green Pharmacy , ale dla mnie to NIE PROBLEM...
      Ja przelałam produkt do buteleczki właśnie po olejku z Green Pharmacy :) i spisuje się rewelacyjnie pod każdym względem :) POLECAM !

3 komentarze:

 1. Hej. Nominowałam Cię do zabawy Liebster Award. Szczegóły tutaj http://5fiveoblog.blogspot.com/2014/05/liebster-award.html
  pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam Olejek arganowy :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciągle go widzę i chcę kupić ale mam za dużo tego typu produktów;)

  OdpowiedzUsuń